Xenon inbouwen asta H station

Forumindex Forums Modellen Astra Xenon inbouwen asta H station

9 berichten aan het bekijken - 1 tot 9 (van in totaal 9)
  • Auteur
    Berichten
  • #17272787
    J4nnes
    Lid

    Goedemiddag,

    Iemand ervaring met het inbouwen van xenon inclusief aanpassen lichtkleur van de mistlampen voor?
    Onder de how to’s kon ik er nog niks over terug vinden, wil 6000k licht ingaan bouwen.
    Ben er niet zo in thuis en zag dat er vele aanbieders zijn van deze sets hebben jullie ervaring er mee?

    Greetz J4nnes

    #18290766
    swebbie
    Deelnemer

    Het inbouwen van aftermarked xenon is een vrij makkelijke bedoeling, de orrignele stekkers van je auto passen op de starter/ballast van je xenon, en de lamp is verkrijgbaar in de meeste maten.
    Het probleem is meestal dat de ballasten storen op je radio. Of je canbus ze ziet als defecte lampen.

    Ook is het aanschaffen van goede projectorlampen nodig, bij een astra h zijn deze zeker niet goedkoop.
    Koplampen gaan vanaf €200,- sets xenon vanaf €50,- wil je het goed doen reken op bijna dubbel..

    Lampkleur van je mistlampen, je kan er 6000k led in zetten. Heb er zelf geen ervaring mee.
    Ik heb zelf 100w bluevision xenonlook lampjes

    #18290767
    pionok
    Deelnemer

    heel leuk om in te bouwen, maar heb toch ook al veel verhalen gehoord van mensen die ze er al snel weer uithalen omdat het gewoon niet goed werkt.
    De hoogte verstelling bij xenon hoort te nivelleren en wat de meeste mensen als klacht krijgen is dat er vaak naar ze geseind wordt omdat de lampen veel te hoog stralen.
    Een hoop centjes voor iets wat in mijn ogen niet aftermarket hoort te worden ingebouwd.
    daarnaast hoort de lichtbundel wel perfect te blijven in de huidige koplampen anders is het weer apk afkeur.

    ben benieuwd of je het ooit inbouwt en wat je ervan vindt. Ik blijf je artikel even volgen.

    gr. rene

    #18290768
    swebbie
    Deelnemer

    ik heb heb in mijn astra G gehad, (projectorlampen) lichtbeeld was goed, de hoeken aan de berm kant waren wat hoger, en daarom in sommige bochten nog iets hinderlijk licht, maar bij gewoon tegemoetkomend verkeer geen last van knipperende mensen.

    9 vd 10 keer kan je de hoogteverstelling overzetten op je nieuwe lampen, en kan je dus gewoon je lampen lager zetten. 1 keer afstellen met 1 persoon in de auto. en als er meerderen achterin zitten even je lampen lager zetten. geen klachten over gehad. mits je projectors gebruikt en niet de standaard fabrieks af halogeen koplamp units.

    2e optie is orrignele lampen plaatsen, maar dit kost aanzienlijk meer.

    #18290769
    patjuhw
    Deelnemer

    ik heb al 2 jaar aftermarked xenon in me astra twintop zitten zonder de projector koplampen en heb er nog nooit problemen mee gehad ook niet met de apk werd gewoon goedgekeurd :jerry

    #18290770
    swebbie
    Deelnemer

    Xenon in lampen zonder projectors mag ook gewoon. Maar het is knap irritant voor tegenliggers.
    Al helemaal met regenachtig weer. Van mij krijg je vol grootlicht.

    #18290771
    opel-mark
    Deelnemer

    Als je het doet niet voor de aftermarket junk gaan (ook al wordt er geroepen a kwaliteit, plug en play enz) maar voor originele hella units.

    #18290772
    Juffer1
    Deelnemer

    Als je xenon plaatst in een Astra H kies dan gewoon voor projector units zonder AFL.
    Geeft echt een hele bak licht en je hebt direct bi-xenon.

    #18290773
    Spacejam
    Deelnemer

    Ik heb nog een setje afl koplampen liggen, dan heb je ook meteen bochtenverlichting king:, iets meer werk dan gewoon xenon maar prima te doen.

  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.